Hotel „Aleksandar“ u Rafailovićima posluje u sklopu kompanije „Klikovac“. Cilj hotela je da svim svojim gostima pruži najbolju moguću uslugu. S tim u vidu, angažujemo ljude koji njeguju iste vrijednosti kao mi jer u našoj kompaniji vjerujemo u saradnju, povjerenje i uzajamno poštovanje.

Hotel „Aleksandar“ oglašava slobodnu radnu poziciju:

Šef restorana

Opis posla:

  • Organizuje i koordinira cjelokupan rad restorana sa pripadajućim salama i ostalim odjeljenjima;
  • Brine o asortimanu i sastavu jelovnika kao i vinskim kartama;
  • Lično rukovodi većim i značajnim banketima i drugim manifestacijama;
  • Svakodnevno koordinira rad sa šefom kuhinje oko asortimana jela u restoranima;
  • Radi na unapređenju servisa u restoranu;
  • Vrši raspored rada radnika restorana;
  • Vodi računa o sanitarnom pregledu radnika u kuhinji;
  • Vodi potrebne evidencije;
  • Organizuje prijem gostiju u restoranu;
  • Prati dnevno stanje zaliha pića i hrane, trebuje materijal iz centralnog magacina i kontroliše trebovanje pića;
  • Interveniše u slučaju zastoja u kuhinji i točionici pića.

Uslovi:

  • Radno iskustvo od dvije godine na istim ili sličnim poslovima;
  • Poznavanje engleskog jezika i još jednog stranog jezika;
  • Fleksibilnost, odgovornost.

Zaposlenima obezbijeđeni smještaj i dva obroka.

Zainteresovane kandidatkinje/kandidati mogu poslati svoje biografije na mail adresu: hr@klikovac.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.