Hotel „Aleksandar“ u Rafailovićima posluje u sklopu kompanije „Klikovac“. Cilj hotela je da svim svojim gostima pruži najbolju moguću uslugu. S tim u vidu, angažujemo ljude koji njeguju iste vrijednosti kao mi jer u našoj kompaniji vjerujemo u saradnju, povjerenje i uzajamno poštovanje.

Hotel „Aleksandar“ oglašava slobodnu radnu poziciju:

Sobar/ica

Opis posla:

  • Obavlja poslove spremanja i održavanja besprekorne higijene hotelskih soba, staklenih površina hodnika stepeništa, kupatila, balkona, hotelskih ulaza, predulaza i neposrednog okruženja hotela;
  • Vrši zamjenu posteljine, peškira, sapuna, toaletnog papira i drugog potrošnog materijala;
  • Vrši namještanje kreveta, čisti sobe, namještaj u sobi i drugim hotelskim prostorima;
  • Trebuje od domaćice hotela potreban materijal za čišćenje soba i vodi računa o racionalnom trošenju potrošnog materijala;
  • Šalje prljavo rublje na pranje, peglanje i čišćenje;
  • Vodi opskrbljivanje mini barova i vodi urednu dnevnu evidenciju o potrošnji, i svakodnevno o potrošenim količinama obavještava domaćicu hotela;
  • Održava cvijeće u sobama;
  • Po potrebi radi u vešeraju hotela;
  • Obavlja i druge poslove po nalogu domaćice hotela.

Uslovi:

  • Radno iskustvo godinu dana na istim ili sličnim poslovima;
  • Fleksibilnost, odgovornost.

Zaposlenima obezbijeđeni smještaj i dva obroka.

Zainteresovane kandidatkinje/kandidati mogu poslati svoje biografije na mail adresu: hr@klikovac.me i na sasa.drljevic@klikovac.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

Informacije se mogu dobiti na telefon: 067 600 217.