Hotel „Aleksandar“ u Rafailovićima posluje u sklopu kompanije „Klikovac“. Cilj hotela je da svim svojim gostima pruži najbolju moguću uslugu. S tim u vidu, angažujemo ljude koji njeguju iste vrijednosti kao mi jer u našoj kompaniji vjerujemo u saradnju, povjerenje i uzajamno poštovanje.

Hotel „Aleksandar“ oglašava slobodnu radnu poziciju:

Recepcioner/ka

Opis posla:

  • Evidencija o popunjenosti hotela i o planiranim datumima dolazaka i odlazaka gostiju;
  • Tačan unos i ažuriranje podataka gostiju u sistem;
  • Naplata usluga i izdavanje računa;
  • Pružanje svih informacija gostima o hotelu;
  • Bliska saradnja sa sektorom domaćinstva kao i saradnja s ostalim personalom hotela u cilju ispunjavanja svih zahtjeva od strane gosta;
  • Svi ostali poslovi prema upustvima menadžera hotela.

Uslovi:

  • Radno iskustvo od dvije godine na istim ili sličnim poslovima;
  • Poznavanje engleskog jezika i još jednog stranog jezika;
  • Napredno poznavanje rada na računaru (Word i Excel);
  • Fleksibilnost, odgovornost.

Zaposlenima obezbijeđeni smještaj i dva obroka.

Zainteresovane kandidatkinje/kandidati mogu poslati svoje biografije na mail adresu: hr@klikovac.me i na sasa.drljevic@klikovac.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

Informacije se mogu dobiti na telefon: 067 600 217.