Kompanija TECH LIVE D.O.O. sa sedištem u Podgorici i dugim iskustvom u građevinskoj industriji, otvara poziciju:

GRAĐEVINSKI TEHNIČAR (m/ž)

1 izvršilac

Opis posla:
  • Samostalno vođenje gradilišta visokogradnje;
  • Razumijevanje, realizacija i praćenje organizacionih, tehničkih, terminskih i finansijskih planova gradilišta;
  • Izvođenje radova sa vlastitim resursima i sa podizvođačima;
  • Organizovanje i kontrola izvođenja radova u pogledu rokova, kvaliteta i troškova;
  • Vođenje građevinskog dnevnika i građevinskih knjiga;
  • Organizovanje, raspoređivanje i nadgledanje radnika na terenu;
  • Obračun i kontrola obračuna podizvođača;
  • Izrada i praćenje dinamičkih planova;
  • Praćenje i kontrola magacina i stovarišta građevinskog materijala i opreme;
  • Poznavanje i sprovođenje zaštite na radu.

Uslovi:
  • Građevinski tehničar (m/ž), IV ili V stepen obrazovanja (dodatni kurs od 6-12 mjeseci iz oblasti gradjevinarstava);
  • 3 godine iskustva u izvođenju građevinskih radova;
  • Sposobnost za rad u timu i za rad na terenu;
  • Spremnost za rad pod pritiskom i u kratkim vremenskim rokovima;
  • Fokusiranost na rezultat;
  • Vozačka dozvola B kategorije.

Kandidati koji zadovoljavaju prethodno navedene uslove, mogu poslati CV putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na e-mail adresu: techlive@t-com.me uz potpunu diskreciju.