Azul Beach Resort Montenegro by Karisma je hotelski kompleks koji se nalazi na čuvenoj plaži “Velika plaža” dužine 12 kilometara, jednoj od najdužih plaža u Evropi. Ovo je ultra-all-inclusive by Karisma odmaralište koje poseduje najveće bazenske sadržaje u Crnoj Gori i prikazuje naše Swim-Up suite jedinice u okviru prostranog objekta gde se priroda prepliće sa raznovrsnim aktivnostima za porodice i iskustvo odraslih. Ovo letovalište na Jadranskoj obali osmišljeno je u savremenom stilu sa peščanom plažom koja omogućava parovima, grupama, bračnim partnerima, porodicama i prijateljima svih generacija da se opuste i zabave pod suncem. Modernizovano odmaralište nudi raznovrsne restorane i barove, teniske terene i 2 fudbalska terena, teretanu na otvorenom, palapa massage, dečiji klub u zatvorenom prostoru, avanturistički park sa visokim konopcima, obližnji Akva park i još mnogo toga.

Za potrebe istaknutog poslodavca Karisma Hotels Adriatic Montenegro, koji upravlja hotelom sa 4 zvezdice iz svetskog lanca hotelskih brendova u sastavu Karisma Hotels & Resort, Azul Beach Resort Montenegro, oglašava potrebu:

SOBAR U DOMAĆINSTVU

SOBARICE U DOMAĆINSTVU

Uslovi:

  • Neophodno radno iskustvo
  • Važeće ljekarsko uvjerenje za posao.

Nudimo:

  • Puno radno vrijeme - 40 h nedjeljno
  • Poslovnu i dinamičnu atmosferu rada.

Opis poslova:

  • Priprema i čisti sobe gostiju, prozore, usisivačem čisti dušeke, pere i glanca vrata;
  • Čisti restorane i barove;
  • Čisti i glanca sva ogledala;
  • Čisti i glanca pokućstvo i opremu;
  • Čisti pragove, tapacirunge, navlake i sl;
  • Čisti podove, rubove podova, zidove, stepeništa, glendere uz stepenište, plafone i dekoracije;
  • Prazni i čisti pepeljare i kante za smeće;
  • Brižljivo se odnosi prema imovini gostiju koja se nalazi u sobama;
  • Uređuje sobe gostiju u skladu sa standardima; Po potrebi pere i pegla rublje i odjeću gostiju i hotelski tekstil;
  • Čisti i uređuje okolinu hotela (vrtove, bazen, dvorišta);
  • Obavlja i druge poslove po nalogu neposrednog rukovodioca.

Prijave sa fotografijom slati na e-mail: posao@karismaadriatic.com ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

Za više informacija možete nas kontaktirati na telefon: +382 69 364 508 (radnim danima 8-16h).

Najvažnije atribute koje tražimo su dobar stav, poštovanje i pozitivan odnos prema kolektivu i gostima.