ASURA Group kao dio INFINITY GROUP HOLDING-a jedna je od vodećih pružatelja usluge u domeni Facility Management usluga, logističkih rješenja, privremenog zapošljavanja i Project Management u Adria regiji. Nudimo usluge koje osiguravaju da se možete usredotočiti na svoju temeljnu djelatnost uz puno povjerenje da će uređaji za hlađenje funkcionirati, da će vaši paketi biti isporučeni, privremeni radnici će stići na vrijeme, a projektom će upravljati stručno certificirano osoblje. Tvrtka je opremljena visoko profesionalnim i stručnim osobljem čiji je krajnji cilj učinkovito upravljanje i povećanje vrijednosti Vaših projekta.

ASURA Group as part of INFINITY GROUP HOLDING is the biggest independent Facility management, Logistics, Work solutions and Project Management provider in Adria region. We offer low cost, customer driven, holistic minded services assuring that you can focus on your core business while having the full confidence that air conditioning will work, your packages will be delivered, your temp worker will be there on time, and your project will be will managed by expert certified staff. The company is equipped with highly professional and skilled staff, whose final goals is effective managing and value increase of your project.

Domar (m/ž)

Opis posla:

  • Svakodnevni poslovi oko održavanja električnih, vodovodnih i kanalizacionih instalacija te sistema grijanja i hlađenja objekata.
  • Bravarski, stolarski i ostali poslovi.
  • Rješavanje tehničkih pitanja.
  • Pružanje tehničke podrške, razvoj i održavanje odnosa sa klijentima, unaprijeđenje servisa.
  • Uspostavljanje i održavanje odnosa sa klijentima i njihovim potrebama.

Uslovi:

  • SSS građevinskog ili elektrotehničkog ili mašinskog usmjerenja
  • Poznavanje svakodnevnih domarskih poslova u zgradama kao i tehnike hlađenja, klimatizacije, grijanja, vodovoda i elektrotehnike
  • Prednost imaju kandidati sa višegodišnjim iskustvom u sličnim ili istim poslovima
  • Odgovornost i stručnost
  • Pozitivnost, energičnost, ozbiljnost, samoinicijativnost, samostalnost u radu
  • Spremnost na dinamičan timski rad
  • Brzina i spretnost u obavljanju zadataka
  • Precizna, pouzdana, fleksibilna i motivisana osoba
  • Visoka motivisanost i proaktivnost
  • Vozačka dozvola B kategorije.

Šta nudimo:

  • radni odnos na neodređeno
  • plaćen prevoz.

Pošaljite CV i motivaciono pismo putem linka za prijavu i postanite dio našeg ambicioznog tima.
Veselimo se upoznati Vas!

Svoju biografiju možete poslati putem e-mail adrese na: me.job@asuragroup.eu ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.