ASURA Group kao dio INFINITY GROUP HOLDING-a jedna je od vodećih pružatelja usluge u domeni Facility Management usluga, logističkih rješenja, privremenog zapošljavanja i Project Management u Adria regiji. Nudimo usluge koje osiguravaju da se možete usredotočiti na svoju temeljnu djelatnost uz puno povjerenje da će uređaji za hlađenje funkcionirati, da će vaši paketi biti isporučeni, privremeni radnici će stići na vrijeme, a projektom će upravljati stručno certificirano osoblje. Tvrtka je opremljena visoko profesionalnim i stručnim osobljem čiji je krajnji cilj učinkovito upravljanje i povećanje vrijednosti Vaših projekta.

ASURA Group as part of INFINITY GROUP HOLDING is the biggest independent Facility management, Logistics, Work solutions and Project Management provider in Adria region. We offer low cost, customer driven, holistic minded services assuring that you can focus on your core business while having the full confidence that air conditioning will work, your packages will be delivered, your temp worker will be there on time, and your project will be will managed by expert certified staff. The company is equipped with highly professional and skilled staff, whose final goals is effective managing and value increase of your project.

Office Assistant (m/ž)

Opis posla:

  • kontinuirana komunikacija sa spoljnim računovodstvom
  • priprema dokumentacije i rješavanje pitanja za potrebe računovodstva
  • upravljanje i arhiviranje ulazne i izlazne dokumentacije
  • priprema i kontrola putnih naloga
  • vođenje i kontrola procesa naplate te kontrola likvidnosti poslovanja
  • izdavanje ponuda, izlaznih računa i plaćanje ulaznih računa
  • podrška izradi finansijskih izvještaja projekata
  • prikupljanje i unos finansijskih podataka za potrebe finansijskih analiza i predviđanja
  • redovno praćenje realizacije poslovnih ciljeva
  • vođenje propisanih evidencija
  • logistička podrška pri putovanjima i organizaciji događaja
  • komunikacija s klijentima i dobavljačima
  • organizacija kancelarije i nabava uredske opreme i materijala
  • upravljanje kancelarijskim poslovima
  • podrška u upravljanju ljudskim resursima
  • redovno praćenje propisa
  • ostali poslovi kancelarijske administracije
  • administracija dokumentacije
  • izrada evidencija i izvještaja
  • obavljanje zadataka po nalogu nadređenog.

Uslovi:

  • VŠS ili SSS sa min. 5 godina iskustva u sličnim poslovima
  • visok nivo organizovanosti, upravljanja vremenom i postavljanja prioriteta
  • posvećenost organizovanju informacija i sistema
  • sposobnost prepoznavanja mogućnosti unaprijeđenja postojećih procesa
  • razvijene analitičke vještine
  • iskustvo u poslovima administracije
  • dobre usmene i pismene komunikacijske vještine
  • pozitivan stav prema timskom radu
  • sposobnost staloženog reagovanja na neočekivane situacije
  • samoinicijativno preuzimanje odgovornosti odrađivanja zadataka
  • napredno poznavanje rada u Microsoft Office paketu (Word, Excel, Power Point, Outlook)
  • samostalnost u radu, komunikativnost, pouzdanost, fleksibilnost, spremnost na timski rad
  • pedantnost i preciznost u radu
  • poznavanje osnova računovodstva
  • aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu.

Šta nudimo:

  • ugovor na neodređeno
  • rad u stabilnoj kompaniji
  • izazovnu radnu okolinu
  • stabilna primanja
  • priliku za učenje te lični i profesionalni razvoj
  • mogućnost napredovanja.

Pošaljite CV i motivaciono pismo putem linka za prijavu i postanite dio našeg ambicioznog tima.
Veselimo se upoznati Vas!

Svoju biografiju možete poslati putem e-mail adrese na: me.job@asuragroup.eu ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.