Idea, jedan od vodećih maloprodajnih lanaca u zemlji, zbog širenja maloprodajne mreže i otvaranja novih objekata raspisuje oglas za radno mjesto:

Zamjenik poslovođe u Idea marketima (m/ž)

Lokacija: Tivat i Kotor

Opis posla:

  • U odsustvu poslovođe obavlja sve poslove iz njegovog djelokruga rada;
  • Organizuje rad u marketu u skladu sa zakonski propisima, aktima kompanije i uputstvima koje dobija od poslovođe i ostalih naređenih;
  • Stara se o pružanju kvalitetne usluge potrošačima, ispravnosti robe i asortimanu;
  • Vodi kompletnu dokumentaciju, prati izvršenja planskih zadataka, izvještava;
  • Organizuje asortimanske popunjenosti objekta i trebovanja robe;
  • Vodi računa o visini zaliha i koeficijentu obrta;
  • Daje predloge i rješenja za unapređenje prodaje;
  • Rukovodi i delegira radna zaduženja zaposlenima na dnevnom i nedljnom nivou
  • Ostali zadaci po nalogu pretpostavljenog.

Uslovi posla:

  • Minimum IV stepen stručne spreme;
  • Poželjno radno iskustvo u trgovini – maloprodaja ili veleprodaja;
  • Odlične računarske sposobnosti (MS Office alati, posebno Excel);
  • Komunikativnost, ljubaznost i sposobnost za samostalni i timski rad;
  • Visoko razvijene sposobnosti organizacije rada;
  • Prilagodljivost dinamičnim uslovima rada;
  • Ambicioznost, samoinicijativnost i samostalnost u izvršavanju radnih zadataka.

Napomene:

  • Pozivamo samo kandidate koji uđu u uži izbor;
  • Izabrani kandidati će nakon anagažovanja prolaziti obuku za zamjenika poslovođe u okviru Idea sistema. Period obuke zavisi od prethodnog radnog iskustva.
  • Kandidati se mogu informisati o svim detaljima na br. telefona: 067 631 774

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti slanjem biografije na e-mail adresu: ljudski.resursi@mercator.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

Biće pozvani samo kandidati koji uđu u uži krug.