PANONKA d.o.o. je inovativna kompanija koja posluje u sektoru Agro i prehrambene trgovine jos od 1991 godine i od prvog dana prioritet je upravo kadar firme. Povodom proširenja obima poslovanja I djelatnosti raspisujemo konkurs za:

ASISTENT FINANSIJA (m/ž)

ZADUŽENJA I AKTIVNOSTI POZICIJE:

  • Prijem i kontrola ulaznih faktura – računa;
  • Prijem i kontrola izlaznih faktura;
  • Podrška komercijali u dijelu povrata, knjižnih pisama;
  • Menadžment naplate dospjelih potraživanja;
  • Kontrola troškova, uočavanje nepravilnosti i nelogičnosti i informisanje operativnom menadžeru o istim;
  • Izrada svih Rješenja, Ovlašćenja, odluka, izjava u vezi preduzeća Panonka shodno potrebi i situaciji;
  • Izrada određenih analiza i izvještaja za prodaju.

USLOVI:

  • Poznavanje Engleskog A2 nivo;
  • Obavezno napredno poznavanje rada na računaru (Word, Excel, Powerpoint i poslovnog softvera);
  • SSS, ekonomija, računovodstvo;
  • 1 godina radnog iskustva na istim poslovima;
  • Položen vozački ispit B kategorije.

Uslovi stimulativni, dugoročan angažman. Moguć hijerarhijski napredak.

Ukoliko ste zainteresovani i smatrate da ispunjavate navedene uslove, molimo Vas da nam pošaljete Vašu biografiju putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na e-mail adresu: karijera@panonka.com

Sve prijave će biti razmatrane u strogoj povjerljivosti, a samo kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani.

* Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi, dodate prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).