Telenor Montenegro raspisuje konkurs za slobodno radno mjesto:

Communications Expert (m/f)

1 izvršilac

Opis poslova:

  • Učestvuje u razvoju komunikacijske strategije, dostavlja koordinirane poruke putem komunikacijskih sredstava, unutar interne i eksterne komunikacijske strategije;
  • Učestvovanje u razvoju i implementaciji komunikacijske strategije za internu i eksternu publiku;
  • Generisanje sadržaja za interne publike, na osnovu inputa iz različitih jedinica, uz puno vlasništvo nad cijelim procesom komunikacije;
  • Predlaganje i planiranje tema za komunikaciju, prilagođavanje i prerađivanje sadržaja dobijenih od ostalih djelova organizacije, predlaganje odgovarajućeg pristupa temi, stilu i načinu komunikacije, u skladu sa potrebama strategije i nivoom važnosti
  • Mjerenje, ocjena i predlaganje poboljšanja za efikasnost komunikacijskih kanala i efikasnost alata i sredstava;
  • Analiza članaka iz medija, priprema redovnih izvještaja o prisutnosti PR-a u medijima

Posebni uslovi:

  • VSS;
  • Minimum 2 godine iskustva na uskostručnim poslovima;
  • Poznavanje engleskog jezika;
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office).

Ukoliko ste zainteresovani da se prijavite na konkurs, molimo Vas da ispunite formular putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS: