The HeadHunter je kompanija koja se primarno bavi ljudskim resursima, savjetovanjem u vezi ljudskih resursa, podizanjem svijesti poslodavaca o značaju odsjeka ljudskih resursa u kompaniji.

The HeadHunter ima predstavnike sa kancelarijama u Crnoj Gori, Srbiji, Bosni i Hercegovini, Albaniji, Sjevernoj Makedoniji, na Kosovu, u Teksasu (SAD).

Za potrebe našeg Klijenta, koji razvija Portal za Nekretnine, objavljujemo oglas za poziciju:

Agent za nekretnine (m/ž)

Agenti za nekretnine su osobe koje posreduju u prodaji, kupovini, ili zakupu nekretnina (stanova, zgrada, kuća, poslovnih prostora/objekata, hala i magacinskih prostora).

Posao agenta za nekretnine podrazumijeva dosta obaveza i vještina, za šta je potrebno iskustvo i poznavanje tržišta nekretnina, komunikativnost, odgovornost, odmjerenost.

Opis posla:

  • Istraživanje tržišta nekretnina, pronalazak novih klijenata, istraživanje portala za nekretnine, sajtova agencija za nekretnine, portala za oglašavanje, online i pisanih medija;
  • Kontaktiranje klijenata sa ponudom za reklamiranje na portalu, u svrhu bolje vidljivosti nekretnine na tržištu;
  • Praćenje kontakata (ponude i potražnje) i unošenje u bazu nekretnina;
  • Zadovoljavanje potražnje nekretnina, nalaženjem odgovarajućih stanova, poslovnih prostora, kuća,...
  • Po potrebi i fotografisanje nekretnina (ukoliko je fotograf na terenu i nije u mogućnosti da fotografiše istu);
  • Objavljivanje nekretnina na Portalu, društvenim mrežama (facebook, instagram), pisanim i onlajn medijima i ostalim portalima sa kojima sarađujemo;
  • Zakazivanje sastanaka između stranaka (kupaca, prodavaca, zakupaca, vlasnika nekretnina)
  • Pokazivanje nekretnina za koje smatraju da bi se eventualno dopale klijentu, isticanje vrijednosti nekretnine, dodatnih vrijednosti, napominjanje na pozitivne i negativne aspekte nekretnine;
  • Pregovaranje o cijeni nekretnine sa strankama u cilju dogovora i zatvaranja potražnje i ponude;
  • Obezbjeđivanje potpisivanje ugovora po potrebi;
  • Obezbjeđivanje uslove za useljenje ukoliko je to potrebno (pregovaranje oko namještanja prostora, dovođenja u fazu za korišćenje i slično) po potrebi;
  • Po potrebi kontakt sa arhitektama, građevincima, dizajnerima enterijera, majstorima, u cilju uređenja nekretnine (po izboru agenta, ukoliko klijent zahtijeva ovu uslugu).

Radni uslovi:

  • Fleksibilno radno vrijeme (kandidat može odabrati da radi od 10 do 40 sati nedeljno);
  • Za kandidate koji se opredijele da rade samo kontakt preko telefona, moguć rad od kuće;
  • Fiksna zarada i varijabilni dio koji zavisi od količine unijetih nekretnina u bazu Portala i postignutih ciljeva.

Potrebne kvalifikacije i osobine:

  • Komunikativnost, odmjerenost, smirenost;
  • Iskustvo u korišćenju društvenih mreža, istraživanju portala, onlajn medija i Google servisa (Sheets, Docs, Drive);
  • Poželjno posjedovanje vozačke dozvole i poznavanje grada (Podgorica);
  • Vještine pregovaranja.

NAPOMENA:
SVIM KANDIDATIMA KOJI SE PRIJAVE, BIĆE POSLAT TEST, NA OSNOVU KOJEG ĆE BITI DALJE RAZMATRANE PRIJAVE.
BIĆE KONTAKTIRANI SAMO KANDIDATI KOJI UĐU U UŽI KRUG SELEKCIJE.

Ukoliko želite da budete dio našeg tima, pošaljite nam svoju biografiju putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.