„Entext d.o.o.“ Podgorica, raspisuje konkurs za sljedeću radnu poziciju:

ARHITEKTA

Mjesto rada: Radanovići, Kotor.

Opis posla:

  • Podaja i prezentacija proizvodnog asortimana;
  • Dizajniranje i opremanje prostora u skladu sa zahtjevima kupca;
  • Prezenatacija idejnih rješenja u 3D softveru;
  • Izrada ponuda za kupce;
  • Terenski rad koji podrazumjeva uzmanje mjera na adresi kupca;
  • Učestvovanje u uređenju i aranžiranju salona.

Uslovi:

  • VSS dipl. ing. arhitekture;
  • Odlično poznavanje MS Office paketa/ modeliranje u programima za 3D vizualizaciju;
  • Znanje engleskog jezika;
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima.

Dodatne vještine:

  • Sposobnost odgovornog individualnog rada, kao i efikasnog rada u timu;
  • Sposobnost rješavanja problema i pružanja rješenja u kratkim vremenskim rokovima;
  • Postojan smisao za tehničke probleme i prostorne odnose.

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoju biografiju sa fotografijom i motivaciono pismo (na crnogorskom jeziku) sa istaknutim nazivom pozicije na e-mail adresu: info@entext.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS najkasnije do 01. oktobra 2020. godine.