Ukoliko ste dinamični, volite poslovne izazove i želite da radite u stimulativnom radnom okruženju, ukoliko ste fleksibilni, orijentisani na rezultat i imate izražene komunikacione i pregovaračke sposobnosti i volite rad u timu, kompanija “Mil Pop” d.o.o. Podgorica Vas poziva da konkurišete na radno mjesto:

VOZAČ

Zaduženja i aktivnosti pozicije:

  • Prevoz robe;
  • Priprema vozila i vođenje računa o potrebama servisiranja;
  • Preuzimanje prevozne dokumentacije;
  • Kontrola utovara pripremljene robe prema određenom regionu sa uredno popunjenom pratećom dokumentacijom;
  • Utovaranje/istovaranje tereta u vozilo ukoliko se radi o prevozu robe, kontrolisanje utovarenog tereta, zaštita i osiguranje tereta tokom transporta;
  • Izvještavanje o prevozu (o kvarovima koji su nastali i tokom prevoza i slično);
  • Preuzimanje povrata;
  • Ostali poslovi po nalogu nadređenih.

Uslovi:

  • Potrebno je posjedovanje vozačke dozvole B i C kategorije;
  • Minimum godinu dana iskustva na istim ili sličnim poslovima.

Ukoliko zadovoljavate navedene uslove, svoju prijavu sa biografijom pošaljite putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS, putem mejl adrese: hrm.ljudskiresursi@mil-pop.com ili na fax: 020/633-166.

Očekujemo Vaše prijave!

Samo kandidati koji budu izabrani u uži krug, biće kontaktirani od strane predstavnika kompanije.