"Higijena Prostora d.o.o." oglašava sljedeće slobodno radno mjesto:

Higijeničar/ka

(teritorija Podgorice)

Opis posla:

  • Rad na poslovima profesionalnog čišćenja;
  • Rad na redovnom i periodičnom čišćenju;
  • Generalna čišćenja;
  • Interventna čišćenja;
  • Čišćenje nakon građevinskih radova.

Radno vrijeme: smjena I i II
Uslovi:

  • Stručna sprema: NK.
  • Iskustvo u radu na ovoj poziciji je poželjno ali ne i obavezno, obezbijeđena obuka i trening u roku od 7 dana;
  • Bonus i stimulacija u slucaju završetka faze projekta prije roka, prekovremenog rada, i pokazivanjem angažovanosti za posao..;
  • Urednost i pedantnost u izvršavanju radnih zadataka;
  • Organizovanost;
  • Sposobnost za timski rad;
  • Profesionalnost u radu.

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoju biografiju sa fotografijom putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na e-mail adresu: posao@higijenaprostora.com sa naslovom "Higijeničar/ka zaduženi za njegu i higijenu poslovnih objekata".