Novom hotelskom vila kompleksu „Oak Leaf Residences“,5*, Budva (Kuljače), koji se sastoji od 5 lux vila sa bazenima, sa recepcijom i restoranom potrebna je osoba za poziciju:

Head Hospitality Manager

(m/f)

Opis posla:

  • Organizacija i kontrola rada recepcije;
  • Organizacija i kontrola rada službe housekeepinga;
  • Izrada i implementacija SOP za hotel 5* (međunarodni standard), Duties descriptions, Check lists za Front Desk i Room manager;
  • Izrada i implementacija standarda za opremanje vila po međunarodnim standardima za 5* (posteljina, inventar, predmeti interijera);
  • Saradnja sa ostalim službama kompleksa.

Uslovi:

  • Minimum VSS;
  • Minimum 2 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima u hotelima sa 4* ili 5* (iskustvo preko 2 godine je prednost);
  • Aktivno poznavanje engleskog jezika usmeno i pismeno (poznavanje ruskog jezika je prednost);
  • Poznavanje rada sa rezervacionim sistemima;
  • Poznavanje rada sa Booking.com i sličnim platformama;
  • Poznavanje Microsoft Office paketa.

Profil traženog kandidata:

  • Odlične komunikacione vještine;
  • Uslužnost;
  • Predusretljivost;
  • Odlične organizacione sposobnosti.

Zainteresovani kandidati se na oglas mogu prijaviti slanjem svoje biografije na e-mail adresu: office@oakleafresidences.com ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.