Kompanija koja se bavi distribucijom svjetskih renomiranih proizvoda u potrazi je za kadrovima koji bi ojačali postojeći tim. Ukoliko ste vrijedni, odgovorni i organizovani prijavite se na oglas:

Magacioner
Lokacija: Podgorica

Opis posla:

  • Prijem robe u magacin i kontrola kvaliteta i kvantiteta robe;
  • Pravilno održavanje postojeće robe u magacinu;
  • Vršenje popisa robe;
  • Utovar i istovar robe prilikom prijema i otprema;
  • Održavanje i nadgledanje magacinskog prostora;
  • Vođenje magacinskih knjiga;
  • Pripreme robe za izvoz kao i poslove preuzimanja robe sa carine i njenog daljeg otpremanja.

Uslovi:

  • SSS;
  • Poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima.

Profil traženog kandidata:

  • Profesionalnost;
  • Posvećenost i odgovornost;
  • Organizovanost i tačnost.

Nudimo Vam:

  • Rad u jednoj od vodećih kompanija u ovoj sferi poslovanja;
  • Mogućnost dugoročnog zaposlenja;
  • Rad u kompaniji koja se konstantno razvija i napreduje u svom poslu.

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijave sa biografijom pošaljite na e-mail adresu, sa naznakom za koju poziciju konkurišete: KONKURIŠITE ZA OGLAS.

*Za prijavu na oglas potrebno je da se registrujete OVDJE i popunite svoj profil minimum 75%. Prijava na oglas se vrši klikom na opciju KONKURIŠITE NA OGLAS.