RENOMIRANI POSLODAVAC raspisuje konkurs za sljedeće radno mjesto:

MENADŽER PRODAJE (m/ž)

Mjesto: Podgorica

Zaduženja i aktivnosti pozicije:

  • Komunikacija sa klijentima – kupcima;
  • Zakazivanje i održavanje sastanaka sa potencijalnim novim kupcima;
  • Izrada ponuda i računa;
  • Prezentacija proizvoda i servis;
  • Kreiranje i realizacija prodajnih planova – analiza tržišta;
  • Priprema nedjeljnih i mjesečnih izvještaja;
  • Kompletna briga o prodajnom procesu, od ponude do naplate;
  • Odlična prilika za odgovorne i zainteresovane kandidate , bez obzira na radno iskustvo.

Uslovi:

  • Podrazumevamo da kandidat dobro poznaje rad na računaru (Word, Excel, Internet);
  • Dinamična i fleksibilna osoba;
  • Očekujemo profesionalno ophođenje sa klijentima i kolegama;
  • Viša/visoka stručna sprema;
  • Vozačka dozvola B kategorije;
  • Vještine profesionalne komunikacije i vještine prodaje;
  • Spremnost na visoke standarde rada, inicijativa i odlučnost.

Zarada: od 500 – 700 eura u zavisnosti od iskustva i sposobnosti kandidata.

Ukoliko ste zainteresovani za ovu poziciju molimo Vas da svoju biografiju pošaljete putem opcije KONKURIŠITE ZA OGLAS.