La Roche je boutique hotel sa 5* pozicioniran pored mora, u samom centru Tivta. Gostima nudimo personalizovano, jedinstveno iskustvo, tailor made. Pružamo vrhunsku uslugu, vodimo računa o detaljima i gostima obezbijeđujemo dobar izbor. Konstantno kreiramo nova iskustva.

POTREBAN NAM JE:

KUVAR

(m/ž)

NUDIMO:

  • Mogućnost dugoročne saradnje;
  • Atraktivnu platu;
  • Kuvani obrok u toku smjene;
  • Bonuse;
  • Stimulativno radno okuženje;
  • Puno radno vrijeme.

OD VAS OČEKUJEMO:

  • Minimum 2 godine na istoj ili sličnoj poziciji, poželjno u restoranu visokog dnevnog obrta;
  • Poznavanje internacionalne, mediteranske, italijanske i domaće kuhinje;
  • Poznavanje HACCP sistema (higijenski minimum);
  • Apsolutno poznavanje kompletne ponude restorana odnosno hotela;
  • Sposobnost prenošenja znanja na ostalo kuhinjsko osoblje (trening);
  • Dobre organizacione sposobnosti;
  • Efikasno komuniciranje sa gostima i kolegama;
  • Fleksibilnost i odgovornost.

OPIS POSLA:

  • Priprema hrane;
  • Organizacija i postavljanje radne stanice sa svim potrebnim sastojcima i kuhinjskom opremom;
  • Priprema sastojaka za kuvanje provjera kvaliteta istih;
  • Nadgledanje stanja zaliha i redovno obavještavanje Menadžera o nabavci;
  • Pravilno skladištenje hrane u skladu sa utvrđenim procedurama;
  • Održavanje higijene u kuhinji u skladu sa procedurama.

Vrsta radnog odnosa: Na određeno vrijeme.
Mjeseci probnog rada: 1 mjesec probnog rada. Probni rad je plaćen 100%.

Idealni kandidat je nasmijana, pozitivna, entuzijastična osoba prijatnog
spoljašnjeg izgleda, spremna na rad u velikom kolektivu, sa gostima različitih
profila i porijekla, sposobna da ostane pribrana u stresnoj ili konfliktnoj situaciji.

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti slanjem biografije putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na mail adresu: hr@larochehotel.me