''Monte Casa Spa & Wellness’’ je sjajan hotel, ušuškan na jadranskoj obali, u čudesno živopisnom gradu Petrovcu u Crnoj Gori. Boje bujnog zelenila se na divan način miješaju sa morskim plavetnilom i čine idilu još većom. Sa svojih 63 prostrane sobe ''Monte Casa Spa & Wellness'' obiluje deluxe smještajem i vrhunskom uslugom. Moderan Spa nudi trenutke podmlađivanja svim gostima koji žele da se prepuste fantastičnim procedurama od strane naših profesionalaca. Ukoliko želite da postanete dio našeg uspješnog tima, prijavite se na konkurs za poziciju:

ŠEF KUHINJE

Opis posla:

  • Organizuje i rukovodi cjelokupnim procesom rada kuhinje i kontroliše rad svih zaposlenih u kuhinji;
  • Sastavlja jelovnik sa šefom servisa;
  • Raspoređuje radnike kuhinje za pripremu jela hladne kuhinje i poslastičarnice;
  • Vrši trebovanje namirnica;
  • Određuje normativ jela;
  • Kontroliše kvalitet i količine naručene robe u cilju obezbjeđivanja pripreme što kvalitetnijih jela;
  • Utvrđuje rokove, kvalitet i količinu potrebnih nabavki;
  • Najneposrednije sarađuje sa F&B menadžerom radi obezbjeđenja najvećeg mogućeg nivoa kvaliteta ponude svih vrsta hrane iz kuhinje;
  • Lično sprema i nadzire pripremu jela ili obezbjeđuje da se po njegovim upustvima spremaju sve vrste jela;
  • Vodi evidenciju utrošenog materijala za ishranu;
  • Vrši kontrolu nad proizvodnjom jela i utrošak namirnica u priručnim magacinima kuhinje;
  • Kontroliše pravilno rukovanje mašinama i uređajima prilikom proizvodnje jela i sugeriše potrebne popravke;
  • Vodi evidenciju o radnom učinku radnika, o njegovom zdravstvenom stanju, sanitarnim pregledima i nadzire higijenu osoblja kuhinje i iventara i prati održavanje inventara;
  • Obavlja i druge poslove po ukazanoj potrebi.

Uslovi:

  • Iskustvo minimum 3 godina na poziciji šefa smjene ili šefa kuhinje;
  • Sposobnost rukovođenja;
  • Profesionalnost i kreativnost u radu;
  • Otvorenost za inovacije;
  • Sklonost ka timskom radu.

Ukoliko ste zainteresovani za navedenu poziciju molimo Vas da pošaljete CV putem opcije KONKURIŠITE ZA OGLAS ili na e-mail adresu: hr@montecasa.com