Institut sertifikovanih računovođa Crne Gore oglašava potrebu za:

           Šef/-ica računovodstva

 1 izvršilac

Opis poslova i uslova za radna mjesta:

Obavezni uslovi:

  • Sertifikat u profesionalnom zvanju „Ovlašćeni računovođa“ izdat od ISRCG (za zvanja od 2007 do danas, ili prije 2007 izdat od IRRCG / SRRCG);
  • Najmanje 3 godina radnog iskustva na poslovima sastavljanja finansijskih iskaza;
  • Napredno znanje Microsoft office;
  • Osnovno znanje engleskog jezika.

Opis posla:

  • Sastavljanje godišnjih i periodičnih finansijskih iskaza za ISRCG i zavisno pravno lice;
  • Ažurna knjigovodstvena evidencija;
  • Sastavljanje izvještaja upravljačkog računovodstva;
  • Stručno savjetovanje članova iz računovodstveno-poreskih oblasti;
  • Korespodencija između zahtjeva članova i nadležnih institucija za rješavanje profesionalih dilema i problema.

Od kandidata/-kinje se očekuje:

  • Odlične organizacione i analitičke sposobnosti;
  • Samoinicijativnost u unapređenju rada i dužna profesionalna pažnja u izvršavanju radnih zadataka;
  • Sposobnost za timski rad i poštovanje predviđenih rokova;
  • Da motivaciju crpi iz vlastitih poslovnih dostignuća;
  • Da posjeduje ljubaznost i vještine asertivne (usmene i pisane) poslovne komunikacije;
  • Da posjeduje energičnost i odlučnost.

Nudimo:

  • Profesionalno usavršavanje u državi i u inostranstvu;
  • Kontinuiranu profesionalnu edukaciju;
  • Specijalizacije u skladu sa CORS-1;
  • Stimulativnu zaradu,
  • Predviđen probni rad i radni odnos u skladu sa zakonom o radu.

Za kandidate koji uđu u uži izbor, predviđeno više oblika testiranja.

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoju biografiju i motivaciono pismo na e-mail adresu: igor.pavicevic@isrcg.org, ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS najkasnije do 10.06.2020. godine.