RENOMIRANI POSLODAVAC raspisuje konkurs za sljedeće radno mjesto:

Koordinator u računovodstvu i nabavci

Broj izvršilaca: 1

Opis posla:

  • Upoznavanje sa osnovim asortimanom proizvoda
  • Praćenje svih zakonskih propisa u oblasti računovodstva i finansija radi njihove primjene
  • Obavljanje knjigovodstvenih poslova, robnog i finansijskog knjigovodstva
  • Unapređenje postojećih i implementacija novih šema evidentiranja poslovnih promjena u skladu sa potrebama kompanije
  • Podnošenje svih vrsta poreskih prijava i vođenje računa o rokovima plaćanja svih vrsta poreza
  • Izrada završnog računa i odgovornost za njegovu tačnost i usklađenost sa zakonskim regulativama i normativima
  • Kontrola bruto bilansa na mjesečnom i godišnjem nivou i korekcija eventualnih nepravilnosti
  • Samostalna izrada godišnjih finansijskih izveštaja, konsolidovanih finansijskih izveštaja i poreskog bilansa
  • Saradnja sa bankama, eksternom revizijom i poreskom upravom
  • Ažurno knjiženje prispjele ulazne dokumentacije i praćenje naplate
  • Planiranje i izvršavanje uplata
  • Planiranje tokova novca i valuta plaćanja
  • Prijava i odjava zaposlenih na socijalno i zdravstveno osiguranje i saradnja sa nadležnim fondovima.
  • Koordinacija nabavke i komunikacija sa stranim dobavljačima.

Uslovi:

  • VSS – ekonomski ili srodni fakultet
  • Minimum 2 godine radnog iskustva na sličnim poslovima
  • Poželjno poznavanje rada u programu Pantheon
  • Poznavanje zakonskih pravila i propisa
  • Poznavanje poreskih i računovodstvenih propisa i standarda
  • Razvijena vještina komunikacije i pregovaranja
  • Poznavanje finansijskog knjigovodstva
  • Solidno znanje govornog i pisanog Engleskog jezika
  • Posjedovanje vozačke dozvole – B kategorija.

Zarada: od 600 do 900 eura, zavisno od iskustva kandidata.

Ukoliko ste zainteresovani za ovu poziciju svoju biografiju možete poslati putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.