RENOMIRANI POSLODAVAC raspisuje konkurs za sljedeće radno mjesto:

Menadžer nabavke

(m/ž)

Zaduženja i aktivnosti pozicije

  • Prikupljanje podataka o proizvođačima
  • Izrada narudžbina na osnovu odluke i detaljne analize prodaje od strane menadžmenta i praćenje narudžbi
  • Pregovararanje i ugovaranje sa proizvođačima o količinama, karakteristikama i cijenama robe
  • Obilazak specijalizovanih sajmova u cilju pronalaska novih proizvoda za plasiranje na tržište
  • Kontrola cjelokupnog poslovanja sektora u pogledu nabavke i postovanja procedura ostalih zaposlenih
  • Intenzivna komunikacija sa komercijalom u pogledu novih trendova roba, reklamacija, zahtjeva itd..
  • Praćenja i kontrola lagera, aktivnosti po pitanju marketinga i Akcijske prodaje
  • Komunikacija sa odjeljenjem marketinga po pitanju raznih aktivnosti koje doprinose pospješivanju prodaje.

Uslovi:

  • Obavezno napredno poznavanje engleskog jezika C1 (napredni nivo)
  • VSS – ekonomija, menadžment, tehnički fakultet- mašinski (prednost)
  • Obavezno napredno poznavanje rada na računaru (MS Office – Excel, Word, Power Point, Internet)
  • Izuzetne pregovaračke sposobnosti i dinamičan karakter
  • Vozačka dozvola B kategorije.

Zarada: od 600 – 800 eura u zavisnosti od iskustva i sposobnosti kandidata.

Ukoliko ste zainteresovani za ovu poziciju svoju biografiju možete poslati putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.