Hotel "Splendido" predstavlja uređeni kompleks adaptirane stare palate na samoj obali mora, i prostranog spoljnog dijela u autentičnom primorskom ambijentu na zapadnoj obali Bokokotorskog zaliva, na idealnoj lokaciji u podnožju brda, između lokalnog puta i mora, na ulazu u gradić Prčanj.

Ukoliko želite da budete dio našeg tima prijavite se na sljedeći konkurs:

SPASILAC NA PLAŽI

Opis posla:

  • Dužan da nadzire kupače na plaži i pristupi spasavanju ukoliko je nečiji život ugrožen;
  • Dužan je preventivno djelovati i upoznati posjetioca plaže o svim mogućim opasnostima i upozoriti na opasne radnje čime mogu ugroziti sebe i druge učesnike;
  • Spasilac na plaži pruža prvu pomoć do dolaska hitne medicinske pomoći;
  • Posjetiocima plaže nudi sva potrebna obaviještenja ili neki drugi vid pomoći;
  • Obavlja sve ostale poslove po nalogu nadređenog.

Uslovi:

  • IV stepen, VI stepen stručne spreme;
  • Prethodno iskustvo;
  • Licenca spasioca na vodi;
  • Znanje engleskog jezika;
  • Znanje i iskustvo iz oblasti plivačkih sposobnosti;
  • Znanje iz teorije spasilaštva;
  • Znanje u pružanju prve pomoći.

Ukoliko ste zainteresovani i smatrate da ispunjavate navedene uslove, molimo Vas da nam pošaljete Vašu biografiju putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na e-mail adresu: finansije@splendido-hotel.com