Tehnoput DOO raspisuje konkurs za slobodno radno mjesto:

ŠEF TRANSPORTA

Broj izvršilaca: 1

USLOVI:

  • VSS/VS;
  • Stepen obrazovanja; VI/VII
  • Diplomirani Mašinski inženjer , Specijalnost: Transportna sredstva;
  • Poznavanje rada na računaru;
  • Radno iskustvo: 3 godine

OPIS POSLA:

  • Učestvuje u izradi planova nabavke transportnih sredstava;
  • Učestvuje u izradi i inovaciji projekata organizacije i tehnologije građenja i tehno-ekonomskih elaborata;
  • Učestvuje u izradi i inovaciji mjesečnih operativnih planova;
  • Učestvuje u izradi planova velikih i srednjih opravki vozila;
  • Radi planove tekućih i profilaktičkih opravki transportnih sredstava;
  • Učestvuje u zaključivanju ugovora za iznajmljivanje vozila;
  • Vrši raspored transportnih sredstava u skladu sa projektima organizacije i tehnologije građenja i mjesečnim operativnim planovima;
  • Stara se o pravilnom održavanju i korišćenju transportnih sredstava;
  • Organizuje rad transportnih sredstava;
  • Stara se pogonskoj spremnosti transportnih sredstava;
  • Sprovodi higijensko-tehničke mjere zaštite na radu;
  • Stara se o zaduživanju i razduživanju radnika sa vozilima;
  • Sprovodi mjere o zaštiti životne sredine;
  • Stara se o blagovremenom snadbijevanju gorivom;
  • Učestvuje u obračunu zarda radnika;
  • Vrši analizu uposlenosti i iskorišćenosti transportnih sredstava;
  • Učestvuje u izradi izvještaja i informacija o radu i učincima transportnih sredstava;
  • Organizuje transport materijala, poluproizvoda i mašina;
  • Učestvuje u vršenju profilaktičnih pregleda transportnih sredstava;
  • Obavlja i sve druge poslove koji su u vezi sa transportom;
  • Sarađuje sa svim organizacionim jedinicama Društva i subjektima u okruženju u okviru svojih prava i dužnosti.

Za svoj rad odgovoran je rukovodiocu pogona mehanizacije i transporta.

Zainteresovani kandidati se na oglas mogu prijaviti slanjem svoje biografije na e-mail adresu: tehnoput@t-com.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.