Uspješna internacionalna kompanija koja posluje u Podgorici u potrazi je za kandidatima za poziciju:

  MENADŽER LOGISTIKE

(m/ž)

Opis posla:

  • Planiranje, organizacija i kontrola procesa transporta, skladištenja i fakturisanja;
  • Obezbjeđivanje uslova za kvalitetno servisiranje tražnje klijenata;
  • Kontrola nivoa zaliha distributivnog centra;
  • Dugoročno planiranje vremenskog trajanja skladištenja pojedinih proizvoda;
  • Optimizacija i prilagođavanje procesa iz domena nadležnosti uz smanjivanje troškova;
  • Praćenje carinskih zakona uključujući i međunarodne ugovore;
  • Selekcija i obuka logističkog tima.

Uslovi:

  • SSS/VSS;
  • Tečno znanje engleskog jezika;
  • Najmanje 3 godine iskustva u upravljanju maloprodajnim ili logističkim sektorom.

Nudimo:

  • Dugoročno zaposlenje;
  • Mogućnost ličnog i profesionalnog usavršavanja;
  • Odične radne uslove, plata 1000+.

Ukoliko ste zainteresovani za ovu poziciju molimo Vas da svoju biografiju pošaljete putem opcije KONKURIŠITE ZA OGLAS ili na e-mail adresu: aleksandra.fustic@prekoveze.me