Hotel Pearl Beach Čanj raspisuje konkurs za poziciju:

DOMAĆICA

Opis posla:

  • Odgovornost za cistoću i ukupno higijenu kako u sobama tako i u cijelom hotelu
  • Nadzor i obuka sobarica;
  • Kontrola kvaliteta održavanja cistoce soba i zadovoljstva gostiju istom;
  • Kontrola nabavke i utroška potrošnog materija i opreme;
  • Kvalitetna koordinacija u sektora sobarica.

Uslovi za rad:

  • Poželjno prethodono radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima;
  • Poznavanje engleskog i ruskog jezika;
  • Odlične organizacione sposobnosti;
  • Komunikativnost i liderske sposobnosti.

Smještaj i hrana su obezbijeđeni.

CV ili biografiju možete poslati na e-mail adresu: kadrovi@vileoliva.com ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS, a neophodno je naglasiti za koju poziciju se aplicira.

Kontakt telefon: +382 67/ 476 – 947.

Ukoliko želiš da zaradiš, stekneš vrijedno iskustvo u renomiranom turističkom resort u “Pearl Beach“ u Čanju, prijavi se i postani dio našeg tima!