Karisma Hotels & Resort je jedna od vodećih grupacija u svijetu u oblasti hotelskog menadžmenta, koja uspješno posluje i poznata je po svom inovativnom pristupu, postavljajući nove standarde u ponudi odmora sa fokusom na kompletan ugođaj gostima.

Karisma Hotels & Resort u svom portfoliu ima 30 hotela u Meksiku, Dominikanskoj Republici, Jamajci, Kolumbiji, Srbiji i Crnoj Gori.

Za naše hotele Holiday Villages Montenegro i Long Beach Hotel Montenegro u Ulcinju, za

sezonu 2020, tražimo osobe za sledeću poziciju:

Pomoćni radnici u kuhinji (m/ž)

Opis posla:

  • Predpriprema jela;
  • Održavanje posuđa;
  • Vođenje računa o higijeni pribora;
  • Održavanje prostora.

Uslovi:

  • Potrebno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima.

Ukoliko smatrate da ispunjavate uslove poziva i imate želju za radom i daljim napredovanjem, prijavite se i dostavite CV na e- mail adresu: humancapital@hvmontenegro.com, jvukicevic@karismaadriatic.com ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.