"Higijena Prostora d.o.o." oglašava sljedeće slobodno radno mjesto:

Infodesk operater za
Dry cleaning shop and Cleaning service (m/f)

 radno mjesto se odnosi na rad u novotvorenoj lokaciji u Porto Novom.

Tražimo organizovanu, inovativnu i kreativnu osobu sa visoko izraženim komunikativnim sposobnostima.Odlična u aspektima interne i eksterne komunikacije.

Opis posla:

  • Radno iskustvo je poželjno, ali nije neophodno;
  • Engleski Jezik: Znanje engleskog jezika(komunikacija,pisanje), srednji nivo;
  • MS Office: osnovni nivo poznavanja;
  • Poznavanje osnova poslovne korespondencije i dokumentacije;
  • Radićete u timu mladih i ambicioznih ljudi u prijatnoj atmosferi. Bićete prijavljeni uz redovna mjesečna primanja i stimulativne bonuse.

Ukoliko ste zainteresovani pošaljite nam Vašu biografiju i propratno pismo ( u kome čete navesti sve zbog čega želite da radite sa nama i sve ono što ne stoji u CV - u a smatrate da bi Vam išlo u korist)  na e-mail adresu: posao@higijenaprostora.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

Rok za prijavu je 01.03.2020.

Napomena: Kontaktiraćemo isključivo kandidate koji uđu u uži izbor na osnovu kriterijuma koje je ustanovio menadžment tim u skladu sa gore navedenim uslovima i odgovornostima.