Karisma Hotels & Resort je jedna od vodećih grupacija u svijetu u oblasti hotelskog menadžmenta, koja uspješno posluje i poznata je po svom inovativnom pristupu, postavljajući nove standarde u ponudi odmora sa fokusom na kompletan ugođaj gostima.

Karisma Hotels & Resort u svom portfoliu ima 30 hotela u Meksiku, Dominikanskoj Republici, Jamajci, Kolumbiji, Srbiji i Crnoj Gori.

Za naše hotele Holiday Villages Montenegro i Long Beach Hotel Montenegro u Ulcinju, za

sezonu 2020, tražimo osobe za sledeću poziciju:

 GLAVNI MAGACIONER

Opis posla i uslovi:

  • Dobija dokumentaciju o isporučenoj robi, obrađuje je i dostavlja na knjiženje;
  • Prihvata robu na skladištenje, evidentira i vodi evidencije o primljenoj robi;
  • Evidentira i vodi evidencije o isporukama robe sa skladišta u objekte društva;
  • Učestvuje u popisu robe na skladištenju, te kod sastavljanja Zapisnika o utvrđenim nedostacima na robi i slično;
  • Prije nego potpiše Priznanicu provjerava kvalitet i količinu sve primljene robe, upoređujući je sa specifikacijom iz narudžbenice;
  • Odgovoran je za stanje robe u skladištu, i naručivanje artikala (Obavještenje o nabavkama) kada se robe približavaju minimalnoj količini u zalihama;
  • Unosi podatke o primljenoj robi na računaru; Izrađuje Dnevne izvještaje o svim primanjima i izdavanjima robe;
  • Odgovoran je za rotaciju zaliha po načelu da se roba, koja prva uđe u skladište, prva i izdaje;
  • Direktno je odgovoran za fizičku kontrolu robe dok ne izađe iz skladišta;
  • Vodi evidenciju potpisa radnika koji imaju ovlašćenja potpisivati zahtjeve za izdavanje robe;
  • Odgovoran je da skladište u svako doba bude čisto i dobro organizovano, u vrhunskom higijenskom stanju;
  • Odgovoran je za propisno skladištenje hrane, drugih zaliha i radne opreme - dok se ne izdaju na temelju ispravno ispunjenog zahtijeva;
  • Odlučuje o svoj robi koja se naručuje za skladište;

Ukoliko smatrate da ispunjavate uslove poziva i imate želju za radom i daljim napredovanjem, prijavite se i dostavite CV na e - mail adresu: humancapital@hvmontenegro.com, jvukicevic@karismaadriatic.com ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.