Hotel Poseidon je hotel sa 3 zvjezdice u turističkoj ponudi Crne Gore, sa porodičnom tradicijom poslovanja dugom još od 1967 godine, snažnom strateškom i razvojnom orjentacijom i prepoznatljivom korporativnom kulturom.

Hotel Poseidon Vam nudi mogućnost da budete dio uspješnog tima na sledećoj poziciji:

HAUSMAJSTOR / DOMAR

Opis posla:

  • Obavljanje različitih fizičkih poslova unutar hotelskog objekta;
  • Rukovanje, nadzor i održavanje prostora, opreme i instalacije;
  • Popravka i zamjena sanitarija;
  • Popravka i zamjena elektroinstalacija, sitne popravke na drvenariji i ostalo.

Uslovi:

  • Poznavanje osnovnih stvari iz navedenih oblasti;
  • Poželjno radno iskustvo;
  • Odgovornost;
  • Timski rad, kolegijalnost;
  • Opšta spretnost;
  • Brzina.

Kandidati koji zadovoljavaju prethodno navedene uslove, mogu poslati CV putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na e-mail adresu: management@poseidon-jaz.com