BLUE KOTOR BAY – PREMIUM RESORT, 4+ zvjezdice, je prvi hotel u Crnoj Gori za odrasle koji uključuje eleganciju i vrhunski komfor koji spaja visoku tehnologiju sa skladnim i toplim ambijentom. Hotel se nalazi 100 metara od privatne plaže i 10 minuta hoda od starog grada Kotora i radiće tokom cijele godine.

BLUE KOTOR BAY - PREMIUM RESORT raspisuje konkurs za poziciju:

Radnik/Radnica u hotelskom vešeraju

OPIS POSLA:

  • Pere i pegla hotelski tektstil, uniforme radnika i na zahtjev gosta ličnu garderobu;
  • Prima i izdaje hotelske uniforme radnika, u skladu sa uputstvima i hotelskom standardu;
  • Odgovora za propisano održavanje i skladištenje hotelskog tekstila i radnih uniformi;
  • Priprema hotelski tekstil za pranje i peglanje u vešeraju i isporuku sektoru domaćinstva;
  • Vrši redovne popise tekstila u vešeraju, kao i redovna evidencija ulaza i izlaza tekstila i uniformi radnika;
  • Obavlja i druge poslove iz dejlokruga preduzeća po nalogu šefa domaćinstva;

RADNI USLOVI:

  • Rad u dinamičnoj i timskoj sredini i rad u smjenama;
  • Obrazovanje: NK ili srednja stručna sprema;
  • Poželjno radno iskustvo na istim i/ili sličnim poslovima.

NAŠA PONUDA:

  • Atraktivna i redovna mjesečna novčana primanja + bonusi;
  • Ugovor o radu tokom ceije godine;
  • Prijatna radna atmosfera;
  • Obezbijđena nova uniforma za svakog zaposlenog;
  • Obezbijeđeno pranje uniforme u hotelskom vešeraju;
  • Obezbijeđen smeštaj za zaposlene u samom hotelu;
  • Obezbijeđena 3 obroka za sve zaposlene;
  • Mogućnost napredovanja i usavršavanja.

Ukoliko želite da budete dio našeg tima, pošaljite nam svoju biografiju putem e-mail adrese: hr@bluekotorbay.com ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.