BLUE KOTOR BAY – PREMIUM RESORT, 4+ zvjezdice, je prvi hotel u Crnoj Gori za odrasle koji uključuje eleganciju i vrhunski komfor koji spaja visoku tehnologiju sa skladnim i toplim ambijentom. Hotel se nalazi 100 metara od privatne plaže i 10 minuta hoda od starog grada Kotora i radiće tokom cijele godine.

BLUE KOTOR BAY - PREMIUM RESORT raspisuje konkurs za poziciju:

Sobarica/Sobar

OPIS POSLA:

  • Posprema i čisti gostinjske hotelske sobe prema najvišim hotelskim standardima;
  • Uređuje gostinjske sobe prema pisanim hotelskim standradima;
  • Stalno se informiše o raspoloživim sobama uključujući i održavanje rane/kasne prijave/odjave gostiju;
  • Održava namještaj, uređaje i opremu u sobama u najčišćem mogućem stanju, te osigurava da se popravake i radovi održavanja izvrše čim je to potrebno;
  • U slučaju kvarova u sobama odmah obavještava recepciju hotela;
  • U slučaju loma i nedostataka hotelskog inventara odmah obaveštava recepciju hotela;
  • Izvodi sve programe redovnog i specijalnog čišćenja;
  • Dnevno vodi evidencije "Izgubljeno i nađeno":
  • Provjerava "in house" ili "stay over" sobe;
  • Provjerava, oprema i snadbeva VIP sobe prema pisanom standardu hotela;
  • Duži potrošni materijal, sobnu kozmetiku, tekstil i opremu u kancelariji domaćinstva na delu hotelau kome radi;
  • Predaje izveštaje o sređenim sobama na kraju svake smjene supervizoru domaćinstva;
  • Čisti i uređuje hodnike ispred hotelskih soba;
  • Brine se za svoj izgled, čistoću uniforme, ponašanje, stručan rad, odnos prema gostima i kolegama;
  • Obavlja i druge poslove iz delokruga preduzeća po nalogu supervizora domaćinstva.

RADNI USLOVI:

  • Rad u dinamičnoj i timskoj sredini i rad u smjenama;
  • Obrazovanje: NK ili srednja stručna sprema.

NAŠA PONUDA:

  • Atraktivna i redovna mjesečna novčana primanja + bonusi;
  • Ugovor o radu tokom ceije godine;
  • Prijatna radna atmosfera;
  • Obezbijđena nova uniforma za svakog zaposlenog;
  • Obezbijeđeno pranje uniforme u hotelskom vešeraju;
  • Obezbijeđen smeštaj za zaposlene u samom hotelu;
  • Obezbijeđena 3 obroka za sve zaposlene;
  • Mogućnost napredovanja i usavršavanja.

Ukoliko želite da budete dio našeg tima, pošaljite nam svoju biografiju putem e-mail adrese: hr@bluekotorbay.com ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.