BLUE KOTOR BAY – PREMIUM RESORT, 4+ zvjezdice, je prvi hotel u Crnoj Gori za odrasle koji uključuje eleganciju i vrhunski komfor koji spaja visoku tehnologiju sa skladnim i toplim ambijentom. Hotel se nalazi 100 metara od privatne plaže i 10 minuta hoda od starog grada Kotora i radiće tokom cijele godine.

BLUE KOTOR BAY - PREMIUM RESORT raspisuje konkurs za poziciju:

Konobar/Konobarica

OPIS POSLA:

  • Poslužuje goste u restoranu na uljudan i pristojan način po propisanim standardima hotela;
  • Na vreme postavlja, čisti i ponovno postavlja stolove, prema standardima restorana, provjeravajući njihovu čistoću i opšte stanje;
  • Provjerava čistoću stolnjaka;
  • Čisti i polira pribor za jelo i pribor za rad;
  • Vodi računa o hotelskoj imovini i opremi;
  • Vodi računa o ispravnosti pića koje služi;
  • Brine se za svoj izgled, čistoću uniforme, ponašanje, stručan rad, odnos prema gostima i kolegama;
  • Dužan je da u potpunosti poznaje ponudu pića;
  • Postavlja stolove i vodi računa da je sve dostupno gostima;
  • Aktivno prodaje hranu iz jelovnika restorana i piće iz restoranske karte pića;
  • Gosta koji je mlađi od 18 godina ne uslužuje alkoholnim pićem;
  • Prima narudžbe i poslužuje goste;
  • Obračunava usluge hrane i pića, ispostavlja fiskalni račun i vrši naplatu;
  • Izrađuje obračun pazara na kraju smene;
  • Predaje gotovinu, čekove, slipove kreditnih kartica;
  • Slijedi sve utvrđene procedure zatvaranja restorana i prikladno skladišti sav pribor i namirnice;
  • Sve poteškoće i neispravnosti koje je primetio tokom rada, kao i kvarove na radnoj opremi, te nedostatak opreme prijavljuje supervisoru restorana;
  • Aktivno učestvuje u svim programima obuke sektora hrane i pića;
  • Pridržava se postavljenih higijenskih standarda i standarda profesionalnog izgleda i lične higijene;
  • Obavlja i druge poslove iz djelokruga preduzeća po nalogu supervizora restorana;

RADNI USLOVI:

  • Radno iskustvo od min. 2 godine;
  • Rad u dinamičnoj i timskoj sredini i rad u smjenama;
  • Obrazovanje: Srednja stručna sprema;
  • Poznavanje engleskog jezika.

NAŠA PONUDA:

  • Atraktivna i redovna mjesečna novčana primanja + bonusi;
  • Ugovor o radu tokom ceije godine;
  • Prijatna radna atmosfera;
  • Obezbijđena nova uniforma za svakog zaposlenog;
  • Obezbijeđeno pranje uniforme u hotelskom vešeraju;
  • Obezbijeđen smeštaj za zaposlene u samom hotelu;
  • Obezbijeđena 3 obroka za sve zaposlene;
  • Mogućnost napredovanja i usavršavanja.

Ukoliko želite da budete dio našeg tima, pošaljite nam svoju biografiju putem e-mail adrese: hr@bluekotorbay.com ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.