Pearl Beach Resort - Čanj raspisuje konkurs za poziciju:

Recepcioner (m/ž)

Opis posla:

  • Pružanje usluge gostima prilikom dolaska, srdačano dočekivanje i upućivanje gostiju;
  • Koordinacija sa zaposlenima prilikom dolaska gostiju;
  • Održavanje uredne recepcije uz praćenje procedura i pravilnika;
  • Pružanje validnih i kvalitetnih informacija gostima;
  • Rad na računaru.

Uslovi za rad:

  • Poželjno radno iskustvo;
  • Obavezno poznavanje engleskog i ruskog jezika (poželjno poznavanje francuskog jezika);
  • Odlične organizacione sposobnosti;
  • Komunikativnost.

Smještaj i hrana su obezbijeđeni.

CV ili biografiju (na engleskom jeziku) možete poslati na e-mail adresu kadrovi@vileoliva.com (neophodno je naglasiti za koju poziciju se aplicira) ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS. Takođe, možete pozvati i broj telefona +382 67/ 476 – 947 za više informacija!

Ukoliko želiš da zaradiš, stekneš vrijedno iskustvo u renomiranom turističkom resort-u “Pearl Beach“ u Čanju, prijavi se i postani dio našeg tima!