Pearl Beach Resort - Čanj raspisuje konkurs za poziciju:

Administrativni radnik (m/ž)

Opis posla:

  • Ažuriranje dokumentacije;
  • Evidentiranje ulazne i izlazne korespondencije;
  • Rukovanje korporativnom korespondencijom, e-mailom i telefonskim pozivima;
  • Korišćenje tehnike koju radni zadaci zahtevaju (aparata za kopiranje, faxa i slično);
  • Popunjavanje i arhiviranje dokumenata;
  • Odgovornost za nabavku kancelarijske opreme i drugih dobara koji se troše na dnevnoj bazi.

Uslovi za rad:

  • Obavezno radno iskustvo na datim poslovima;
  • Dobro poznavanja MS Offic-a
  • Pozeljno poznavanje engleskog jezika
  • Odlične organizacione sposobnosti;

Po mogućnosti poželjno je da kandidat/kinja bude iz opštine Bar, jer je posao na duži vremenski period.

Molimo Vas da svoj CV pošaljete na e-mail adresu: kadrovi@vileoliva.com ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS. Neophodno je naglasiti za koju poziciju se aplicira. Takođe, možete pozvati i na broj telefona: 067/ 476 – 947 za više informacija!

Ukoliko želiš da zaradiš, stekneš vrijedno iskustvo u renomiranom turističkom resort-u “Pearl Beach“ u Čanju, prijavi se i postani dio našeg tima!