Osnovna djelatnost kompanije Cerovo je prodaja kompletnog asortimana građevinskog materijala, alata i opreme za izvođenje grubih, finih i završnih radova.

Kompanija Cerovo DOO, za potrebe zapošljavanja u Prodajnom centru Radanovići, raspisuje sljedeći konkurs:

ARMIRAČ

(4 izvršioca)

OPIS POSLA:

  • Sve pripremne i završne radove na mašini za obradu armaturne žice u koturu i šipci;
  • Programiranje i štelovanje mašina za ispravljanje armature i savijanje u željeni oblik prema nalogu za proizvodnju;
  • Učestvovanje u postavljanju kotura na vrtlo na mašinu;
  • Rad na savijačici armaturne žice i šipki:
  • Rad na sjekačici armaturne žice i šipki;
  • Slaganje i pakovanje dobijenih oblika armature;
  • Učestvovanje u istovaru materijala i utovaru gotovih proizvoda;
  • Dnevno, nedeljno i mjsečno održavanje mašina;
  • Održavanje čistoće i urednosti radnog ambijenta.

USLOVI:

  • Prednost imaju radnici sa iskustvom u radu na armiračkim mašinama.

* Mjesto rada PC CEROVO Radanovići.

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoju biografiju putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS, na e-mail adresu: info@cerovo.com ili putem kontakt telefona za:

Poslovnica CEROVO u Radanovićima - 068 839 933
Poslovnica CEROVO u Podgorici - 068 839 930