Osnovna djelatnost kompanije Cerovo je prodaja kompletnog asortimana građevinskog materijala, alata i opreme za izvođenje grubih, finih i završnih radova.

Kompanija Cerovo DOO, za potrebe zapošljavanja u Prodajnom centru Radanovići, raspisuje sljedeći konkurs:

POMOĆNI RADNIK

(1 izvršilac)

OPIS POSLA:

  • Manipulacija robom u skladištu u skladu sa procedurama rada;
  • Priprema i kontrola robe za dostavu i prijem u skladu sa primljenim porudzbenicama;
  • Obezbeđivanje dobrih uslova skladištenja;
  • Održavanje higijene u skladištu.

USLOVI :

  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima;
  • Snalažljivost i preciznost.

 *Mjesto rada PC CEROVO Radanovići.

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoju biografiju putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS, putem e-mail adrese: info@cerovo.com ili putem kontakt telefona za:

Poslovnica CEROVO u Radanovićima - 068 839 933
Poslovnica CEROVO u Podgorici - 068 839 930