Štamparija Copy Center d.o.o sa sjedištem u Podgorici, čija je djelatnost pružanje usluga štampe, fotokopiranja, skeniranja i koričenja dokumenata po čemu smo prepoznatljivi.

Raspisujemo konkurs za poziciju:

KOMERCIJALISTA U ŠTAMPARIJI

mjesto rada: Podgorica

Uslovi:

  • Minimum IV stepen stručne spreme
  • Najmanje 2 godine radnog iskustva na istoj poziciji
  • Rezultatska orijentisanost i doslednost u radu
  • Inicijativa
  • Timski rad
  • Komunikativnost
  • Želja za stalnim usavršavanjem
  • Poznavanje rada na računaru – Adobe programi, Exel, Word
  • Poznavanje engleskog jezika.

Opis posla:

  • Prodaja proizvoda I usluga
  • Izrada ponuda -cijena grafičkih usluga na osnovu dobijenih parametara
  • Operativni zadaci vezani za prodaju i komercijalu
  • Administrativni zadaci vezani za prodaju i komercijalu
  • Davanje predloga za poboljšanje poslovanja
  • Održavanje svijesti o tržišnim trendovima, praćenje rada konkurencije, uvođenje novog proizvoda
  • Održavanje standarda u kvalitetu usluge
  • Priprema i vođenje I kontrola dokumentacije na nedjeljnom I mjesečnom nivou.

Nudimo:

  • Obuku I usavršavanje u komercijali prilagođeno uslovima naše firme
  • Rad u dinamičnom i mladom timu
  • Mogućnost napredovanja.

Ukoliko ste zainteresovani za navedeni oglas molimo Vas da nam proslijedite svoju biografiju putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na e-mail adresu: info@copy-center.me

Kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani.