Dobar posao, dobar život!

The HeadHunter je kompanija koja se primarno bavi ljudskim resursima, savjetovanjem u vezi ljudskih resursa, podizanjem svijesti poslodavaca o značaju odsjeka ljudskih resursa u kompaniji.

The HeadHunter ima predstavnike sa kancelarijama u Crnoj Gori, Srbiji, Bosni i Hercegovini, Albaniji, Makedoniji, na Kosovu, u Grčkoj, u Teksasu (SAD).

Za potrebe našeg Klijenta, Hostela u Kotoru, objavljujemo oglas za poziciju:

Recepcioner – Kotor

Opis posla:

  • Prijem, odjava i dodjeljivanje soba gostima
  • Evidencija osnovnih podataka o gostima
  • Kontrola naplate računa
  • Informisanje gostiju o uslugama Hostela
  • Vođenje blagajne recepcije i knjige gostiju.

Nudimo:

  • Obezbijeđen smještaj i tri obroka dnevno;
  • Obezbijeđena obuka;
  • Kontinuirane investicije u edukaciju i razvoj karijere;
  • Pravo na godišnji odmor;
  • Dodatno plaćen noćni rad;
  • Mogućnost napredovanja i stalnog zaposlenja.

Uslovi:

  • Obavezno znanje engleskog jezika
  • Poželjno iskustvo u sličnim poslovima
  • Obavezno poznavanje rada na računaru.

Zarada: Nakon obavljenog razgovora sa kandidatom, biće mu predložena naknada koja je u skladu sa trenutnom naknadom zaposlenih sa ovim opisom posla.

Napomena: Od zaposlenog se može zahtijevati da obavlja i dodatne poslove i srodne dužnosti, kako bi se zadovoljile tekuće potrebe kompanije.

Ukoliko ste zainteresovani za ovu poziciju, pošaljite Vaš CV na email: montenegro@theheadhunter.com ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS. U naslovu emaila navedite: CV Vaše ime i prezime, poziciju za koju aplicirate.

Primjer: CV Marko Marković, Administrativni radnik