Crnogorska komercijalna banka AD Podgorica

Raspisuje oglas za radno mjesto:

Referent u Odjeljenju za odobravanje kredita pravnim licima (m/ž)

Uslovi

  • VSS, ekonomska ili srodna struka (finansije, menadžment, bankarstvo)
  • Minimum godinu dana radnog iskustva
  • Dobro poznavanje MS Office paketa
  • Znanje engleskog jezika.

Opis posla i odgovornosti

  • Prikupljanje i pripremanje materijala za redovne i vanredne Kreditne i limit komitete,
  • Pripremanje analize rizika na osnovu primljene dokumentacije,
  • Prezentovanje analize rizika na zasijedanju KLK-a Banke,
  • Pripremanje predloga odluke za KLK-e Banke,
  • Vođenje evidencije o odobrenim kreditima, grancijama, akreditivima.

Kako aplicirati:
Potrebno je da CV, propratno pismo i skeniranu diplomu/uvjerenje pošaljete Odjeljenju za ljudske resurse CKB-a na adresu: posao@ckb.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS najkasnije do 08.11.2019. godine.

Obavezno je da u predmetu (subject-u) email-a navedete: Referent u Odjeljenju za odobravanje kredita pravnim licima.

Nekompletne i poštom pristigle prijave neće biti uzete u obzir. Biće kontaktirani samo kanditati koji uđu u uži izbor.