PANONKA je kompanija prepoznatljiva po bogatom asortimanu kako za profesionalce tako I za hobiste u oblastima poljoprivredne proizvodnje i distribucije stočne hrane i suplemenata za stočnu ishranu kao i distribucije roba široke potrošnje. Preduzeće uspješno posluje od 1991 godine I od prvog dana prioritet upravo kadar firme. Povodom proširenja obima poslovanja I djelatnosti raspisujemo konkurs za:

MARKETING MENADŽERA (m/ž)

ZADUŽENJA I AKTIVNOSTI POZICIJE:

  • Izrada markting ciljeva, plana i programa
  • Sprovodjenje marketinških planova (godišnje, mjesečne i nedeljne) i programa, usmjeravanje i koordiniranje marketinga u maloprodajama i dijelom u veleprodaji.
  • Istraživanje, analiziranje i nadgledanje finansijskih, tehnoloških i demografskih faktora koji utiču na tržišne šanse
  • Komunikacija sa spoljnim propagandnim agencijama, autorima i umetnicima
  • Obilaženje maloprodajnih objekata radi praćenja promjene asortimana robe I izrade plana za proširenje asortimana i unapredjenja prodaje
  • Izrada godišnjeg kataloga i flajera
  • Koordinacija i konsultacije sa menadžerom nabavke i menadžerom maloprodaje oko artikala za katalog i flajere
  • Medijske kampanje, tv reklame, radio reklame, casopisi, bilbordi, city light...
  • Osmišljavanje i sprovodjenje marketing aktivnosti koji doprinose porastu prodaje u maloprodaji i veleprodaji (nagradne igre, vezane trgovine..)
  • Provjera mailova kao i upravljanje profilima na društvenim mrežama
  • Dizajniranje pakovanja i loga za artikle bez ambalaže.

USLOVI:

  • VSS, marketing, menadžment, dizajn
  • 1 godina radnog iskustva na istim poslovima
  • Položen vozački ispit B kategorije.

Uslovi stimulativni, dugoročan angažman. Moguć hijerarhijski napredak.

Zainteresovani kandidati koji ispunjavaju navedene uslove mogu poslati svoju biografiju putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili direktno na mail: karijera@panonka.com

Sve prijave će biti razmatrane u strogoj povjerljivosti, a samo kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani.

* Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi, dodate prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju(sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).