"Higijena Prostora d.o.o." oglašava sljedeće slobodno radno mjesto:

Robno-materijalni knjigovođa

Uslovi:

  • Neophodno radno iskustvo od najmanje 2 godine na poslovima robno - materijalnog knjigovođe
  • Poznavanje knjigovodstvenog programa Calculus ili drugih (Pantheon, Blue-Soft, SAP, Navision..)
  • Brzo snalaženje u MS Office-u (Excel se pretežno koristi).

Opis posla:

  • Vođenje robnog knjigovodstva sa svim svojim administrativnim delovima posla, uvoz robe (priprema dokumentacije, faktura, carinjenje uvoza, veleprodaja)
  • Unos i izrada uvoznih kalkulacija i radnih naloga
  • Unos troškova, kontrola i unos domaćih ulaznih faktura robe i rezervnih delova, izrada kalkulacija i arhiviranje, izrada izlaznih računa, izrada kompenzacija,
  • Evidentiranje osnovnih sredstava, alata, sitnog inventara
  • Odgovornost za zakonitost u radu na svom radnom mestu
  • Odgovornost pred nadležnim organima za doslednu primenu zakonskih propisa i normativnih akata.

Ono što ćemo mi uraditi:

  • Radno vrijeme od 08h30-16h30h radnim danima
  • Zarada po dogovoru
  • Godišnji odmor, državni praznici u skladu sa Zakonom
  • Redovna primanja.

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoju biografiju sa fotografijom putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na e-mail adresu: posao@higijenaprostora.com sa naslovom "Robno-materijalni knjigovođa."