La Roche je boutique hotel sa 5* pozicioniran pored mora, u samom centru Tivta. Gostima nudimo personalizovano, jedinstveno iskustvo, tailor made. Pružamo vrhunsku uslugu, vodimo računa o detaljima i gostima obezbijeđujemo dobar izbor. Konstantno kreiramo nova iskustva.

Domaćica hotela

Opis posla:

  • Upravlja, organizuje i nadgleda posao u sektoru domaćinstva; obučava osoblje svog sektora;
  • Organizuje cjelokupan rad na održavanju higijenskih uslova hotela;
  • Nadzire čistoću, održavanost i opšti utisak uređenosti soba i samog hotela, kao i unutrašnjih i spoljnih hotelskih jedinica;
  • Usko sarađuje sa svim odjeljenjima u hotelu;
  • Kontroliše troškove unutar odjeljenja i brine se o izvršenju plana poslovanja;
  • Vodi određene evidencije potrošnje proizvoda kao što su: posteljine, uniforme, zavjese, stolnjaci i slično; kao i ostalih tekstilnih i hemijskih proizvoda;
  • Kontroliše održavanje namještaja i ostalog inventara u hotelu;
  • Obavlja i druge poslove u odjeljenju domacinstva po nalogu menadžera hotela.

Uslovi:

  • IV ili V stepen stručne spreme;
  • 3 godine radnog iskustva na sličnim pozicijama
  • Znanje engleskog jezika i još jednog stranog jezika (poželjan je ruski jezik)
  • Znanje rada na računaru.

*Smještaj i hrana su obezbijeđeni.

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti slanjem biografije putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na e-mail adresu: hr@larochehotel.me