Kompanija Legend CG d.o.o. sa sjedištem u Podgorici, poznata je po svojoj robnoj marki „Legend World Wide“, internacionalnom brendu sa istorijom dugom preko 20 godina.

Na tržištu mode kotira se kao brend koji pod svojim okriljem gaji isključivo proizvode visokog kvaliteta i vanvremenskog dizajna u koje je utisnut pečat jednostavnosti i jedinstvenosti.

Istančan ukus u odijevanju je odlika ženskih i muških potrošača koji su vjerni Kompaniji već dugi niz godina.

Potreban nam je:

Prodavac / Prodavačica

Budva

Uslovi:

  • III, IV stepen stručne spreme
  • Najmanje 6 mjeseci radnog iskustva na poziciji prodavca u maloprodaji
  • Rezultatska orijentisanost i doslednost u radu
  • Inicijativa
  • Timski rad
  • Komunikativnost
  • Želja za stalnim usavršavanjem
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office paket)
  • Poznavanje engleskog jezika.

Opis posla:

  • Odgovornost za ostvarenje finansijskih planova
  • Usluživanje i prodaja robe potrošačima
  • Prijem i priprema robe za prodaju
  • Izlaganje, slaganje, dopuna robe
  • Rad na kasi
  • Priprema i vođenje dokumentacije
  • Briga o izgledu, održavanje radnje, izloga i magacina.

Nudimo:

  • Obuka i usavršavanje u Retail-u i Visual Merchandising-u
  • Rad u dinamičnom i mladom timu
  • Mogućnost napredovanja.

Ako želite  da  budete dio  našeg tima, pošaljite nam  svoju  biografiju koristeći opciju KONKURIŠITE NA OGLAS ili na e-mail adresu: majalegendcg@t-com.me