Agro centri PANONKA su prepoznatljivi po širokom asortimanu repromaterijala kako za profesionalce tako i za hobiste u oblastima poljoprivredne proizvodnje i stočarstva. Preduzeće posluje od 1991. godine i od prvog dana prioritet je stručni kadar. Povodom proširenja obima poslovanja i djelatnosti raspisujemo konkurs za poziciju:

AGRONOM – ZAŠTITAR

ZADUŽENJA I AKTIVNOSTI POZICIJE:

  • Rad u smjenama kao stručno-prodajno lice u maloprodajnom objektu
  • Stručno usavršavanje i upoznavanje sa asortimanom proizvoda
  • Savjetovanje poljoprivrednih proizvođača, prodaja zaštitnih sredstava, đjubriva i svih roba iz asortimana
  • Operativni rad u apoteci (rad na kasi, razne evidencije, kontrola ispravnosti robe i objekta, pratnja rokova itd..).

USLOVI:

  • Rad na računaru (MS Office, Internet)
  • VSS – Poljoprivredni fakultet
  • Minimum 1 godina iskustva u prodaji zaštitnih sredstava, đubriva i poljoprivredne opreme
  • Komunikativnost, kreativnost I odgovornost su potrebne osobine.

Uslovi stimulativni, dugoročan angažman. Moguć hijerarhijski napredak.

Ukoliko ste zainteresovani i smatrate da ispunjavate navedene uslove, molimo Vas da nam pošaljete Vašu biografiju putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na e-mail adresu: karijera@panonka.com

* Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi, dodate prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).