Hausmajstor d.o.o. iz Podgorice je firma koja se sastoji iz dva dijela. Prvi dio firme čine brojne usluge vezane za kućne popravke, a drugi dio su veleprodaja i maloprodaja kroz zastupništvo različitih brendova: šrafovske robe, profesionalnog i ručnog alata, elektromaterijala, sanitarija, rasvjete, fasadnih sistema, građevinskih materijala i slično. Oglašavamo sljedeće slobodno radno mjesto:

ELEKTRIČAR

(u Podgorici)

Opis posla:

  • Popravke instalacija;
  • Popravka kućnih aparata.

Uslovi:

  • Vozačka dozvola B kategorije;
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima smatraće se prednošću.

Ostalo:

  • Odlične komunikacione sposobnosti;
  • Ljubaznost i prijatan pristup klijentima, nenametljivost, pedantnost, preciznost i efikasnost na
    poslu;
  • Sposobnost rada u timu.

Zainteresovani kandidati svoje biografije mogu slati putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na e-mail adresu: hausmajstorz@gmail.com