Komodiko ovom prilikom objavljuje konkurs za mjesto:

HIGIJENIČARA / HIGIJENIČARKE

Opis posla:

Održavanje kompletne higijene i čistoće apartmana i stanova na više različitih lokacija koji su namjenjeni za kratkoročno izdavanje (na dan, dva ili duže).

Dužnosti i odgovornosti:

  • Održavanje visokog stepena čistoće apartmana.
  • Redovno informisanje supervizora o stanju stana po ulasku i izlasku.
  • Informisanje menadžera o dopuni hemije i toaletnom priboru.
  • Dostava prljave posteljine i peškira vešeraju.

Od Vas očekujemo:

  • Dostupnost.
  • Profesionalnost.
  • Visok stepen odgovornosti.
  • Urednost i temeljitost.
  • Komunikativnost.
  • Ekspeditivnost.

Prednosti:

  • Iskustvo u radu na sličnoj poziciji u hotelu ili privatnom smještaju.

Uslovi i karakteristike radne pozicije:

  • Fiksna / Varijabilna zarada.
  • Stalni radni odnos.
  • Osiguranje.

Prijava mora da sadrži:

  • Životopis (CV) sa opisom prethodnih poslova.
  • Fotografiju.
  • Motivacijsko pismo i očekivanu zaradu.

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoju biografiju putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

Kontakt telefon za više informacija: 067/000-112.

*Za prijavu na navedeni oglas potrebno je da se registrujete na sajt www.prekoveze.me i popunite svoju biografiju minimum 75%.