Hotel Mediteran u Bečićima oglašava potrebu za sljedećim radnim mjestima:

Redar na bazenu wellness & spa centra

Uslovi za kandidate:

  • IV SSS
  • Aktivno znanje engleskog jetika
  • Sposobnost lakog i ljubaznog komiciranja sa kolegama i gostima
  • Sposobnost za organizaciju, koordinaciju i kontrolu zadatih poslova.

OPIS POSLA

  • Nadzire rad i urednost na bazenu i interveniše na odgovarajući naćin ako se ne poštuje red
  • Vodi računa da svi gosti poštuju pravilink o ponašanju na bazenu
  • Vrši jutarnju pripremu rikvizita i skladištenje istih nakon odlaska gostiju
  • Izdaje gostima rekvizite(kape, paškire,ležaljke ključeve od garderobnih ormana i dr)i pravilno ih skladišti i čuva
  • U slučaju potrebe pruža prvu pomoć
  • Brine o ličnoj higijeni, prijatnom izgledu i uniformi po propisanim procedurama.

Ukoliko ste zainteresovani za navedenu poziciju molimo Vas da pošaljete CV putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na e-mail adresu: kadrovska@mediteran.me

Kontakt telefon: 033 689 378.