SMART GYM je dječji fitnes centar koji njeguje potpuno jedinstven pristup u radu sa djecom od najranijeg uzrasta. Kroz programe sportske školice razvijamo njihove fizičke sposobnosti ali i timski rad.

Prelaskom na novu lokaciju u okviru The Capital Plaza centra u Podgorici, otvorili smo i kreativni dnevni boravak u kojem djeca mogu da provode svoje vrijeme kvalitetno, učeći kroz igru i kreativan rad.

Shodno navedenom, raspisujemo konkurs za prijem kandidata na radno mjesto:

OFFICE MENADŽER (M/Ž)

Opis posla:

  • Dnevno praćenje, koordinacija i planiranje svih aktivnosti i programa u centru;
  • Stalna komunikacija sa menadžmentom i zaposlenima;
  • Redovno izvještavanje ka menadžementu;
  • Rad i komunikacija sa korisnicima usluga centra;
  • Rad na recepciji, briga o finansijama i ostalim administrativnim aktivnostima na dnevnom nivou, kreiranje izvještaja na mjesečnom nivou.

Uslovi:

  • Minimum SSS ili VSS - poželjno ekonomskog usmjerenja;
  • Poželjno iskustvo u projekt menadžmentu tj. praćenju i delegiranju zadataka u svim fazama projekta;
  • Dobro poznavanje rada na računaru (MS Office);
  • Obavezno znanje engleskog jezika (minimum srednji nivo);
  • Odgovornost i organizovanost u radu;
  • Snalažljivost, komunikativnost i spremnost za dužu saradnju;
  • Ljubaznost, strpljivost i uslužnost.

Izabranom kandidatu/kandidatkinji nudimo mogućnost rada u savremenim uslovima i prijatnom radnom okruženju uz naš mladi i dinamičan tim!

Ukoliko smatrate da ispunjavate gore navedene uslove, molimo Vas da nam svoj CV dostavite putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na e-mail adresu: smartgympg@gmail.com

Kontakt: 067/619-400.