Aman Resort Sveti Stefan i ove godine otvara svoje kapije u potrazi za
profesionalcima u hotelijerstvu i mladima koji to žele da postanu!

GLAVNI KONOBAR - KONOBAR

Opis posla:

  • Pruža profesionalnu i kvalitetnu uslugu gostima, a po instrukcijama uprave restorana;
  • odlično poznaje sve artikle na vinskoj i bar listi;
  • pruža pomoć gostima pri izboru hrane i pića;
  • vrši pravilnu postavku restorana i pomoćnih prostorija u skladu sa standardima;
  • čisti i polira opremu;
  • održava restoran i pomoćne prostorije u skladu sa higijenskim standardima;
  • odgovorno postupa sa radnom opremom;
  • pruža pomoć u svim drugim vidovima usluga uključujući čišćenje i održavanje, a prema zahtjevima menadžmenta restorana.

Posebni uslovi:

  • obavezno prethodno iskustvo u ugostiteljstvu;
  • obavezno poznavanje engleskog jezika,
  • poželjno poznavanje drugog stranog jezika;
  • komunikativnost;
  • IV stepen stručne spreme;
  • odlične organizacione sposobnosti,
  • sposobnost za timski rad,
  • analitičnost, tačnost, pouzdanost;
  • profesionalnost i kreativnost u radu;
  • da nije krivično gonjen i da se protiv njega ne vodi krivični postupak.

Ukoliko ste zainteresovani, molimo Vas da nam dostavite svoj CV na mail
adresu: amansvetistefancareers@aman.com sa napomenom za koju poziciju aplicirate ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

Biće kontaktirani samo kandidati koji udju u uži izbor.
Konkurs otvoren do 31 Avgusta 2019.